Prezent dla bilardzisty – pomysły na święta, imieniny, urodziny

Nie masz pomysłu na prezent dla bilardzisty? Spokojnie, tutaj przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych inspiracji, które z pewnością spodobają się fanom gier bilardowych.

Bile

Jeśli Twój bilardzista ma już stół bilardowy, to może potrzebuje wymienić kule bilardowe na nowe. Takie piękne zestawy można znaleźć w sklepie stoly-bilardowe.net

źródło: stoly-bilardowe.net

Kije bilardowe

Fajny prezent dla każdego bilardzisty, bez względu na to, czy ma stół bilardowy w domu, czy chodzi grać do klubu bilardowego. Przedstawiony kij bilardowy jest dwuczęściowy, dzięki czemu można go złożyć i rozłożyć. Podczas transportu nie zajmuje wiele miejsca.

źródło: stoly-bilardowe.net

Etui na bilę

Twój gracz ma ulubioną bilę, z którą się nie rozstaje? Znajdź dla niego etui na bilę. Tutaj przedstawiamy etui zapinane na ekspres. Ma również wygodny karabińczyk, dzięki któremu łatwo przymocujemy bilę do paska lub szlufki od spodni.

źródło: http://www.ballsak.com/

Zegar bilardowy

Co powiecie na ciekawą formę zegara z kulami bilardowymi? Według mnie, prezentuje się świetnie. Z pewnością motyw ten spodoba się każdemu miłośnikowi tej gry.

źródło: http://giftcanyon.com/billiards-gifts/

Breloczek z kulą

Jeśli chcielibyście podarować coś mniejszych rozmiarów, to mamy tutaj taki śliczny breloczek z czarną kulą.

źródło: http://www.snookerbilliardspool.co.uk/

Tort dla bilardzisty

A jeśli nasz miłośnik bilarda uwielbia słodycze, zawsze możemy dać mu najbardziej tradycyjny prezent na świecie w niezwykłym wydaniu. Do tego trzeba tylko znaleźć cukiernię lub znajomą osobę, która jest mistrzem w dekoracji tortów.

źródło: pinterest.com

źródło: https://pl.pinterest.com/pin/58406126393619528/