5 powodów, dla których warto mieć stół do bilarda w domu

Jak już nie raz pisaliśmy, stół bilardowy jest sprzętem, na który decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli nadal się zastanawiasz, czy kupić stół bilardowy, mamy dla Ciebie kilka powodów, które mogę cię do tego przekonać.

źródło: pixabay.com

Rozrywka dla całej rodziny w przystępnej cenie

Chociaż stół bilardowy to spory wydatek to jednak wypożyczanie go w klubie na godzinę jest dość nieopłacalne. Jeżeli kilkukrotnie w ciągu roku zdecydujemy się na skorzystanie z takiego stołu, to będzie to niemalże taki sam wydatek jak zakup stołu bilardowego. Sklepy takie jak stoly-bilardowe.net mają bardzo zróżnicowane oferty więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Ogromna powierzchnia jadalna

Do większości stołów możemy kupić nakładkę, dzięki, której taki stół będzie wielofunkcyjny i nie będzie wymagał zorganizowania kolejnej przestrzeni. Taki stół bilardowy w kilka chwil może zmienić się w stół jadalny, cymbergaja, czy stół do pin ponga.

Rozmiar nie ma znaczenia

Jak wiadomo, stół bilardowy zajmuje dość sporo miejsca, nie dość, że musimy wziąć pod uwagę wymiary stołu, to jeszcze musimy uwzględnić rozmiar przestrzeni koło stołu. Jak wiadomo, nie każdy dysponuje aż taką dużą przestrzenią, dlatego też producenci postanowili wyjść temu naprzeciw i w ofertach mają sporo stołów bilardowych w różnych wymiarach.

źródło: pixabay.com

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Bilard możemy znaleźć w wielu miejscach takich jak pub’y, czy bary, jednak nigdzie gra nie będzie tak satysfakcjonująca, jak w domu. Mając taki stół w domu, nie musimy przejmować się rezerwacją, czy też strojem, w jaki będziemy ubrani podczas gry.

Czym skorupka za młodu nasiąknie…

W tych czasach dzieci wychowane są na grach komputerowych, czy też tabletach i wielu innych sprzętach elektronicznych, może warto więc wpoić dziecku coś innego aniżeli tylko taką rozrywkę. Kiedy w naszym domu będzie znajdował się stół, zawsze będziemy mogli nauczyć i pokazać dziecku grę w bilard.