2 w 1, czyli pokój konferencyjny i sala bilardowa

Nowoczesne rozwiązania, pozwalają nam dostosować meble tak by w danym momencie były dla nas, jak najbardziej praktycznym rozwiązaniem. Takim meblem może być stół bilardowy, który w dowolnej chwili możemy przekształcić w stół konferencyjny.

stół konferencyjny

źródło: stoly-bilardowe.pl

Wiele firm w dzisiejszych czasach kładzie nacisk na stworzenie pracownikom takich warunków pracy, które będą pobudzały ich kreatywność. Jednak nie każda forma relaksu będzie odpowiednia do tego celu. Tylko odpowiednio dobrany odpoczynek może sprzyjać wydajności i pomoc w uniknięciu stresu oraz przemęczenia. Wiele osób wpada na niesamowite pomysły nie podczas burzy mózgów, a właśnie podczas relaksu,  ciekawą formą relaksu może być bilard. Stoły bilardowe, które za pomocą nakładki mogą zmienić się w zwykły stół, są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Takie rozwiązanie, sprawdza się także w przypadku wolnych zawodów. Jak dobrze wiadomo, w tym wypadku szczególnie trzeba wyznaczyć miejsce pracy w domu i relaksu. Wygospodarowanie miejsca na relaks tak by nie kolidowało z miejscem do pracy, nie jest łatwe. Ważne by miejsce, które stworzymy, dawało nam poczucie odcięcia, by nie kojarzyło nam się z obowiązkami związanymi z pracą, jak i domem. W tym wypadku także sprawdzi się stół bilardowy, gra w bilard pozwala się odprężyć i dodatkowo nieco poruszać, a więc nasze mięśnie także mogą odpocząć od niezdrowej siedzącej pozycji.

Dlaczego właśnie bilard powinien być grą, która pozwoli nam się zrelaksować?

Bilard jest grą, która nie tylko zmusza nas do strategicznego myślenia, ale także wyrabia ogólną koordynacją ruchową. Planowanie, które wymagane jest w naszej grze, przydaje się także w biznesie, a dodatkowo pomaga rozwijać działalność. Dodatkowo między kolejnymi uderzeniami gracze spędzają czas na rozmowie i to właśnie w tym momencie może dojść do ciekawych dyskusji, a w efekcie do nowych pomysłów.

stół bilardowy z nakładką

źródło: stoly-bilardowe.pl

W wielu amerykańskich firmach szefowie stawiają nawet większy nacisk na sam relaks, niż na pracę biurową, ponieważ to właśnie wtedy pojawiają się najciekawsze pomysły.

Wielofunkcyjne stoły także w wielu domach znajdują swoje miejsce, przede wszystkim dlatego, że nie musimy generować dodatkowej przestrzeni. Zmiana stołu bilardowego w zwykły to kwestia kilku chwil, dodatkowo możemy także taki stół zmienić w stół do tenisa stołowego, czy cymbergaja, wystarczy, że zakupimy nakładki. Takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem, ponieważ nie dość, że tworzymy ciekawe miejsce do rozrywki, to także bez problemu możemy także mieć dużą powierzchnię do pracy.